Life

Mt. Pleasant announces Honor Roll for Second Semester

Second Semester Honor Roll

12th grade 4.00, 

Anderson, Chloe

Arledge, Donovan

Bass, Logan

Brousseau, Sean

Cristoforo, Margaret

Davis, Jaden

Doak, Sydney

DuVall, Cora

Elmore, Ashley

Fiedler, Amber

Helton, Emily

Hernandez, Maximus

Holtkamp, Claire

Johannes, Jamie

Kohorst, Keegan

Lien, Jackie

McCormick, Nicholas

McShane, Samuel

Mills, Levi

Parker, Kamdyn

Peterson, Konnor

Ryon, Abigail

Smith, Kenna

Stark, Emily

Starman, Tyler

Vansickel, Aurora

Venghaus, Zachary

Whaley, Maui Pearl

White, Logan

Wiley, Piper

12th grade 3.500-3.999, 

Andrew, Bailey

Ashton, Isabel

Baccam, Brett

Bender, Brody

Bentler, Blake

Broeker, Samantha

Campbell, Madison

Childers, Jacilyn

Coleman, Sydni

Ensminger, Libby

Francy, William

Franklin, Pearson

Gerleman, Liam

Goodman, Annalise

Goodwin, Alejandra

Hughes, Alixandria

Hunter, Leah

Jones, Emma

Jones, Caleb

Juhl, Alexandra

Keomanivong, Serenity

Leichty, Gabriel

Lopez, Noel

Magnani, Lexie

Moffett, Jacob

Morris, Teresa

Myers, Jonathan

Newman, Hannah

Nguyen, Anh

Pereira, Lillian

Prough, Yorke

Raub, Tyler

Richtman, Caroline

Romine, Joshua

Samples, Kyle

Seberg, Rylan

Simon, Apryl

Stater, Paige

Stewart, Lydia

Striegel, Alyssa

Truong, Khang

Wilson, Kristopher

Wixom, Alexandria

12th grade 3.000 - 3.499

Baccam, Benjamin

Barton, Reece

Barton, Sierra

Beachy, Naudia

Bixler, Aicia

Bobb, Aiden

Broeker, Corbin

Campbell, Marcus

Fitzpatrick, Tyler

Hanshaw, Joseph

Hoyle, Jaxon

Krabill, Kaitlyn

Lien, Tai

Lowery, Clayton

Mai, Hoang

McQuiggin, Kallie

Morris, Mynesa

Mueller, William

Nelson, Morgan

Oilar, Ethan

Pence, Savannah

Simmons, Jacob

Stephens, Preston

Welcher, Kaela

Wells, Maizy

Wilhelm-Riley, JoHannah

Wohlleber, Alexis

11th grade 4.00, 

Ackles, Mikayla

Brooks, Matthias

Carthey, Cristina

Cleere, Jamie

Coberley, Camren

Fitzpatrick, Maggie

Hake, Audrey

Holtkamp, Nicholas

Huckabone, Emma

Huynh, Brian

Johnson, Jack

Kelley, Grace

Krum, Macy

Lamm, Karsyn

Liechty, Elaina

Longhurst, Kalyssa

McCormick, Katherine

Milks, Madelyn

Pullis, Cooper

Ryon, Luke

Scheetz, Grace

Schinstock, Makenna

Scudder, Benjamin

Sutherland, Heather

Sutter, Avery

11th grade 3.500-3.999, 

Adams, Chase

Andreasen, Erin

Bender, Brennen

Blind, Colby

Carrasco, Samuel

Davidson, Ryann

DeLay, Madison

Gardner, Dalton

Halawith, Liam

Holtkamp, Joseph

Larson, Olivia

Lee, Logan

Lovan, Payton

Lutovsky, Henry

Malone, Dillan

McGuire, Kiran

Mills, Mason

Moothart, Mitchell

Munoz Torres, Dulce

Nguyen, David

Ostby, Anna

Parrish, Kionna

Pieper, Emma

Prough, Owen

Rugg, Emma

Rugg, Ethan

Scandridge, Avery

Schadt Boline, Jensyn

Scheitlin, Kendin

Schimmelpfennig, Jackson

Schoenewe, Delia

Smithburg, Gage

Smith-Riley, Justis

Snavely, Drake

Stearns, Hunter

Wilson, Brevin

11th grade 3.000 - 3.499

Anderson, Chelsea

Bolin, Gabe

Crane, Morgan

Elias-Sixtos, Morelia

Emory, Anikia

Flores Garcia, Fernando

Forquer, Rita

Fry, Jacob

Goetsch, Timothy

Goode, Makayla

Greenwood, Colby

Jalas, Abby

Lange, Dylon

Leonardo, Desiree

Lopreato, Sophia

Menke, Morgan

Moore, Madison

Morales, Noemi

Motta Rivera, Rumaldo

Pollard, Jeremy

Rios, Esau

Schnicker, Thomas

Sysouchanh, Tyson

Tran, Lina

Waller, Shayden

Warner, Chloe

Webb, Hannah

Wesely, Zachary

White, Remington

Wilson, Danna

Wise, Frank

10th grade 4.00, 

Adams, Kylee

Alexander, Melissa

Elmore, Allison

McNamee, Gannon

Myers, Nolan

Smith, Jenna

Tracey, Emily

Tran, Tina

10th grade 3.500-3.999, 

Allen, Shalynn

Andrew, Jessi

Axman, Connor

Ballard, Elizabeth

Barrios Aranda, Siomara

Bentler, Zoe

Blint, Abigail

Boughner, Payton

Brooks, Teariny

Castellow, Kayla

Church, Dalton

Davis, Tristen

Ebeling, Lydia

Fajardo Pena, Alba

Gardner, Tyler

Gilmore, Jenna

Graber, Levi

Hagans, Dylon

Hoyle, Hannah

Hurd, Keyton

Kempker, Reece

Kimbrough, Katarina

Lamm, Kenna

Mahavong, Rynders

McWilliams, Nathan

Millard, Malakiy

Morizot, Kylie

Olivas, Melanie

Parrish, Kahlia

Phanthouvong, Aaron

Phung, Thanh

Rauenbuehler, Andrew

Schnicker, Clare

Seberg, Ralyn

Seberg, Regan

Sitar, Marie

Sloan, William

Tiet, Qui

Todd, Alician

Vansickel, Monroe

Walls, Savana

Welcher, Kade

West, Abigail

Wibstad, Rylee

10th grade 3.000 - 3.499, 

Adams, Aiden

Allen, Amanda

Claiborne, Jealousy

Clark, Anya

Coleman, Carson

Cowick, Dylanger

Daugherty, Madison

Dempsey, Erica

Duncan, Brock

Dyar, Christopher

Feehan, Matthew

Hutson, Colton

Jalas, Tyler

Kenley, Ashton

Krabill, Trapper

Lowery, Ava

McAllister, Marcus

Morrison, Lindsey

Mueller, Joshua

Pham, Jacky

Phosy, Trinity

Pope, Rylie

Randall, Mya

Rotenburger, Kelli

Rounceville, Taylor

Savage, Katelyn

Shirley, Kevin

Smith, Preston

Sosa, Richard

Stark, Kristin

Troutwine, Troy

Wade, Kaitlyn

Wellington, Trevor

Wibben, Samantha

9th grade 4.00, 

Frazier, Zachary

Hudson, Serenity

Meador, Isabelle

Wilson, Bryce

9th grade 3.500-3.999

Ashton, Aaiden

Beachy, Jersey

Bentler, Ashlie

Bolin, Chloe

Burns, Cayla

Cam, Timothy

Campbell, Julie

Carapia Segundo, Mario

Carter, Mica

Carver, Summer

Cloke, Tessa

Coleman, Kylee

Cook, Elliott

Cook, Garrett

Crooks, Jordan

Davis, Bowen

Deesawasmongkol, Meena

Denning, Emma

Dietzenbach, Makayla

Farar, Quaid

Hake, Ian

Hart, Kamryn

Hixson, Amber

Housh, Jayden

Johnson, Tyler

Lane, Persephany

Lord, Audrey

McNamee, Ella

Muhs, Danielle

Musselman, Mackenzie

Richtman, Jacob

Rounceville, Eva

Schimmelpfennig, Kathleen

Sexauer, Ethan

Shull, Tristian

Tiet, Han

Vallombroso, Cordelia

Vansickel, Owen

Venghaus, Zerek

Yoder, Izabell

9th grade 3.000 - 3.499, 

Allen, Leah

Barker, Aaeriona

Barnett, Kali

Benacka, Kyle

Burtlow, Brandon

Davidson, Will

Elias-Sixtos, Victor

Elliott, Neko

Feldmann, Gabriel

Gavin, Erin

Gerleman, Jalyn

Ivey, Jacara

James, Memphis

King, Cierra

McShane, Audrey

Meador, Benjamin

Nguyen, Tu

Pham, Carey

Phanthouvong, Kassandra

Steiner, Justin

Stuecker, Evan

Sylavong, Saengchun

Ward, Chloe

Wesely, Reese

Westercamp, Allie